Ixtisoslashtirilgan ta’lim muassasalari agentligi tomonidan ijod maktablari o‘quvchilari almashinuvi dasturi asosida Muhammad Yusuf nomidagi ijod maktabida mehmon bo‘lib turgan Halima Xudoyberdiyeva nomidagi ijod maktabi o‘quvchilari uchun Andijon shahri bo‘ylab sayohat tashkil etildi.
🔹Ixtisoslashtirilgan ta’lim muassasalari agentligi tomonidan ijod maktablari o‘quvchilari almashinuvi dasturi asosida Muhammad Yusuf nomidagi ijod maktabida mehmon bo‘lib turgan Halima Xudoyberdiyeva nomidagi ijod maktabi o‘quvchilari uchun Andijon shahri bo‘ylab sayohat tashkil etildi.
🔹Mehmon o‘quvchilar Andijon shahridagi "Eco park" istirohat bog‘ida bo‘lib, tabiat qo‘ynida maroqli hordiq chiqardilar. Shuningdek, ular "Navruz Mall" ko‘ngilochar maskanida bo‘lib, zamonaviy savdo va hordiq chiqarish sharoitlari bilan tanishdilar.
🔹Mazkur tashrif o‘quvchilar o‘rtasida do‘stona aloqalarni mustahkamlash, hududlararo tajriba almashish hamda ijodiy hamkorlikni rivojlantirishga xizmat qilmoqda.